OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26.08.2018 r.

Dziś przypada Uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej. O godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.


Jutro wspomnienie – św. Moniki.


We wtorek wspomnienie – św. Augustyna, bp. i doktora Kościoła.


W środę wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.


W sobotę wspomnienie – bł. Bronisławy, dziewicy. Jest to I sobota miesiąca. O godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepok. Serca NMP. Natomiast po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 nabożeństwo Nieustającego Różańca.

 


Od soboty Msze św. wieczorne w dni powszednie będą odprawiane o godz. 18.00, tak jak w niedziele i święta.


W czwartek kancelaria parafialna nie będzie czynna  ze względu na wyjazd księży na spotkanie katechetyczne do Krakowa nie będzie czynna.


W piątek od godz. 10.00 będziemy odwiedzać chorych z Komunią św. od kościoła w dół, a w sobotę od godz. 9.00 od góry do kościoła.


U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.


Za trzy tygodnie będą dożynki parafialne. Zwracamy się z prośbą do mieszkańców Wełczy wraz z obejściami z tego terenu do zorganizowania tych dożynek.


W czerwcu pożegnaliśmy Ks. Władysława, a na Jego miejsce Ks. Abp Marek Jędraszewski mianował Ks. Grzegorza Kaczmarczyka, który ostatnio pracował w parafii Niepołomice-Jazy. Serdecznie Go witamy i życzymy Mu dużo łask Bożych i błogosławieństwa Bożego w naszej parafii. „Szczęść Boże”


Pragniemy poinformować, że w ubiegłą niedzielę na prace związane z konserwacją bocznego Ołtarza P. Jezusa Ukrzyżowanego zebrano 15.763 zł 95 gr. oraz 25 euro, 10 euro centów i 5 lipa chorwacka. Wszystkim ofiarodawcom i tym którzy liczyli składamy gorące „Bóg zapłać”.