OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27.01.2013r.

Dziś (niedziela) po Mszy św. o godz. 11.00 rozpoczęcie 40-sto godzinnego nabożeństwa według porządku podanego w ubiegłą niedzielę. O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.

Dziś o godz. 15.00 w sali Domu Parafialnego Jasełka, przygotowane przez nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół w Zawoi Centrum. Zapraszamy parafian i gości.

Jutro (poniedziałek) wspomnienie – św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

W czwartek wspomnienie – św. Jana Bosko, prezbitera. W kaplicy na Wełczy o godz. 15.30 spowiedź św. przed I piątkiem miesiąca, a o godz. 16.00 Msza św. W kościele parafialnym o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.

W piątek I miesiąca o godz. 7.00 Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. Od godz. 15.30 spowiedź dla dzieci, dla młodzieży i starszych. O godz. 17.00 Msza św. wieczorna.

W sobotę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00, w kaplicy na Wełczy o godz. 15.00 i w kościele parafialnym o godz. 17.00. Na wszystkich Mszach św. błogosławieństwo gromnic. Dzieci z klas II z całej parafii niech przyjdą wraz z rodzicami na godz. 8.45. Później na Mszy św. będzie poświęcenie świec. W tym dniu przypada Dzień Życia Konsekrowanego.

W sobotę I miesiąca przed Mszą św. wieczorną o godz. 16.30 nabożeństwo Nieustającego Różańca.

W przyszłą niedzielę dalszy ciąg 40-sto godzinnego nabożeństwa według następującego porządku:

Zaraz po Sumie uczniowie klas III z Gimnazjum z całej parafii.
od godz. 12.15 – 13.00 wierni z Zalasu, Gołynii, Sitkówki i Pająków.
od godz. 13.00 – 14.00 wierni z obejścia Hopy, Stróże, Maryniacy i Bartyzele.
od godz. 14.00 – 15.00 wierni z obejścia Marszałki, Łatki i Mazury.
od godz. 15.00 – 16.30 wierni z obejścia Gawły, Zemliki, Hujdy, Koziny i Sule.
o godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.

W czwartek po południu kancelaria parafialna nie będzie czynna z powodu spowiedzi na Wełczy.

Od miesiąca lutego w I i III czwartki miesiąca po Mszy św. wieczornej wprowadzamy Adoracje Najśw. Sakramentu przez pół godziny. Czas ten będzie poświęcony na prywatną modlitwę w ciszy. Zachęcamy do uczestniczenia w tej Adoracji. Pierwsza Adoracja będzie 7 lutego.

Plan kolędy na bieżący tydzień:

Poniedziałek:
Za wodą, Miśkowce, Żywczaki i Zające,
Wtorek:
Rodziny koło kościoła, Borowi, Piergiesy i Giertugi Górne.
Środa:
od p. Gancarczyka, dokończenie Brzegu, do p. Jacka Szarleja.