OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 28.01.2018r.

4 Niedziela Zwykła, dn. 28. 01. 2018 r.
Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 rozpoczęcie 40-sto godzinnego nabożeństwa według porządku podanego w ubiegłą niedzielę. O godz. 15.00 jak było zapowiadane odbędą się Jasełka w Sali Domu Parafialnego. W związku z jasełkami dziś Nieszporów nie będzie. O godz. 17.00 Msza św. wieczorna.

W środę wspomnienie – św. Jana Bosko, prezbitera. W kaplicy na Wełczy o godz. 15.30 spowiedź św. przed I piątkiem miesiąca, a o godz. 16.00 Msza św.

W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i 17.00. W kaplicy na Wełczy o godz. 15.00. Na wszystkich Mszach św. błogosławienie gromnic. W tym dniu przypada Dzień Życia Konsekrowanego. Ci, którzy odprawiają I piątki miesiąca mogą skorzystać ze spowiedzi św. codziennie na Mszach św.
W piątek na godz. 17.00 są proszeni uczniowie z klas III, którzy przygotowują się do I Komunii św. W czasie Mszy św. będzie poświęcenie świec dla nich.

W sobotę I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepok. Serca Najśw. Maryi Panny. Natomiast po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 nabożeństwo Nieustającego Różańca.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.

Do chorych z Komunią św. będziemy wyjątkowo jeździć 9 i 10 lutego.

W czwartek wyjątkowo Msza św. wieczorna będzie odprawiona o godz. 18.00. Po Niej półgodzinna Adoracja w ciszy połączona z „Godziną Świętą”. Kancelaria parafialna po południu nie będzie czynna, tak samo Poradnia Rodzinna.

W przyszłą niedzielę dalszy ciąg 40-sto godzinnego nabożeństwa według następującego porządku:

Zaraz po Sumie uczniowie, którzy przygotowują się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
Godz. 12.15 – 13.00 wierni z Zalasu, Gołyni, Sitkówki i Pająków.
Godz. 13.00 – 14.00 wierni z obejścia Hopy, Stróże, Maryniacy i Bartyzele.
Godz. 14.00 – 15.00 wierni z obejścia Marszałki, Łatki i Mazury.
Godz. 15.00 – 16. 30 wierni z obejścia Gawły, Zemliki, Hujdy, Koziny i Sule.
O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy kolędę, czyli odwiedziny duszpasterskie. Pragniemy gorąco podziękować wszystkim za miłe i serdeczne przyjęcie oraz za ofiary, z których część jak co roku przeznaczyliśmy na potrzeby Archidiecezji. Wszystkim składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
W piątek ze względu na święto kancelaria parafialna nie będzie czynna.