OGŁOSZENIA PARAFIALNE: 30.07.2017r.

17 Niedziela Zwykła, dn.  30. 07. 2017 r.  

Dziś o godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.

Jutro wspomnienie – św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.

We wtorek  wspomnienie – św. Alfonsa Liguoriego, bp. i doktora Kościoła.

    
We wtorek spowiedź św. przed Odpustem od godz. 9.00 – 12.00 przed południem, z przerwą od godz. 10.30 do 11.00 i po południu od godz. 14.30 – 17.00 z przerwą od godz. 15.45 – 16.15. Przypominamy, że ta spowiedź św. jest również spowiedzią na I piątek miesiąca.

W środę nasza parafia będzie przeżywać Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Anielskiej. Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00, uroczysta Suma o godz. 11.00 i po południu o godz. 18.00. Sumę Odpustową odprawi Ks. Proboszcz z Władysław Nowobilski z Cisca, który w tym roku obchodzi Złoty Jubileusz Kapłaństwa. W latach 1967 do 1971 r. był w naszej parafii wikariuszem. Na Sumę zapraszamy jak najwięcej parafian i gości przebywających na wakacjach i urlopach. Po Sumie procesja dokoła kościoła. Prosimy o zabranie na procesję wszystkie feretrony i chorągwie. Dzieci prosimy do sypania kwiatków. Kto ma stroje regionalne niech w nich przyjdzie na Sumę.

W czwartek w kaplicy na Wełczy od godz. 17.30 spowiedź św. przed I piątkiem miesiąca, a o godz. 18.00 Msza św. Natomiast w kościele parafialnym o godz. 19.00 Msza św., a po Niej półgodzinna Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy połączona z „Godziną Świętą”.

W piątek wspomnienie – św. Jana Marii Vianneya, prezbitera. Jest to I piątek miesiąca. O godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. Od godz. 18.00 spowiedź św., a o godz. 19.00 Msza św. I tu jedno przypomnienie: kto będzie u spowiedzi odpustowej, a nie będzie miał grzechu ciężkiego, może przyjąć Komunię św. z racji I piątku.

W sobotę I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepok. Serca NMP. Natomiast po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 nabożeństwo Nieustającego Różańca.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.

W piątek od godz. 10.00 będziemy odwiedzać chorych z Komunią św. od kościoła w dół, a w sobotę od godz. 9.00 od góry do kościoła.

Pragniemy podziękować Ks. Piotrowi Sałaciak naszemu rodakowi, za piękne odnowienie 2 kielichów, które są na ołtarzu. Składamy Mu serdeczne podziękowanie „Bóg zapłać”.

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.

W środę ze względu na Uroczystość parafialną kancelaria parafialna nie będzie czynna.