OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.07.2019 r.

13 Niedziela Zwykła, dn. 30. 06. 2019 r.

Dziś o godz. 17.30 zakończenie nabożeństw czerwcowych z procesją dokoła kościoła. O godz. 18.00 Msza św. wieczorna.
Od jutra Msze św. wieczorne w dni powszednie będą odprawiane o godz. 19.00, a w niedziele i święta o godz. 18.00.
We wtorek po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego.
W środę św. Tomasza, Apostoła.
W czwartek Rocznica Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie. W kaplicy na Wełczy o godz. 17.30 spowiedź św. przed I piątkiem miesiąca, a o godz. 18.00 Msza św. Natomiast w kościele parafialnym Msza św. o godz. 19.00, a po Niej półgodzinna Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy połączona z „Godziną Świętą”. Później będzie spotkanie Grupy Modlitewnej Nauczycieli.
W piątek wspomnienie – św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy. Jest to I piątek miesiąca. O godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. Od godz. 17.00 spowiedź św. dla dzieci, dla młodzieży i starszych. O godz. 19.00 Msza św. wieczorna.
W sobotę wspomnienie – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy. Jest to I sobota miesiąca. O godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepok. Serca NMP. Natomiast po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 nabożeństwo Nieustającego Różańca.
W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.
Również w przyszłą niedzielę na godz. 11.00 zapraszamy jak najwięcej parafian, gdyż wtedy będzie uroczyste objęcie parafii przez nowego Ks. Proboszcza Janusza Kosowskiego.
W piątek od godz. 10.00 będziemy odwiedzać chorych z Komunią św. od kościoła w dół. Natomiast w sobotę od godz. 9.00 chorych od góry do kościoła.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie i pamiątkowe medale z okazji 200-lecia parafii. Zachęcamy do ich nabycia.
U p. Adama Brańki można nabyć film i zdjęcia z pożegnania Ks. Proboszcza.
Prosimy o wpłaty na płytki z uroczystości 200-lecia parafii w kwocie po 50 zł. przez tych, którzy je zamawiali, gdyż wtedy one zostaną przysłane.