Dziękujemy za 30 lat.

Dzisiaj na Mszy św. wieczornej modlimy się w intencji naszego ks. Proboszcza, dziękując Mu jednocześnie za 30 lat Probostwa w naszej parafii.

Dziękujemy Ci Księże za prowadzenie łodzi naszej parafii przez 30 lat. Zdarzały się burze, ale dzięki Twojej mądrości, roztropności i głębokiej wierze nie zatonęła, ona płynie dalej.Drogi Księże, tak rzadko dziękowaliśmy Ci za Twoją posługę,  za modlitwy w intencji całej parafii, za ciepło jakim emanujesz na co dzień, za życzliwość dla wszystkich, za gościnne progi plebanii, za wspieranie wszystkich grup formacyjnych, za to, że otaczasz troskliwą opieką i pomocą każdego, kto o tę pomoc Cię poprosił, za dobro, jakie rozsiewasz wokół – każdego dnia.A nade wszystko dziękujemy za to, że w każdej wolnej chwili czekasz na nas w konfesjonale, by prostować nasze często pogmatwane drogi życia i prowadzić nas do Miłości i Miłosierdzia Jezusa Chrystusa. Dziękujemy za wszystkie sakramenty i błogosławieństwa, których udzielają nam Twoje Kapłańskie dłonie.Dziękujemy również za wszystkie dokonania w trosce o kościół materialny, za remonty, za wszelkie prace, które upiększają naszą świątynię i jej otoczenie.Nie zawsze byliśmy wdzięczni, czasami dostarczaliśmy Ci gorzkich chwil. Dzisiaj z serca prosimy, byś wybaczył nam przykrości, jakie przeżywałeś z naszego powodu.Drogi księże Proboszczu, żadne słowa nie wyrażą w pełni wdzięczności i podziękowań na jakie zasługujesz. Chcemy Cię zapewnić, że w bardzo wielu sercach Twoich parafian jest dużo wdzięczności i ciepła dla Twojej Osoby. Pragniemy nadal wspierać Cię modlitwą i życzliwością. Niech Matka Boża, której opiece tak często Nas powierzasz chroni Twe zdrowie i dodaje sił na kolejne lata wśród nas.

https://

Fotorelacja z podziękowań składanych przez grupy formacyjne parafii: