Pożegnamy naszego wikariusza – ks. Andrzeja.

Biblia mówi:
„Wszystko ma swój czas,
i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem”
(Koh 3,1).

Drogi Księże Andrzeju!

Zostałeś z ludu wybrany i do ludu jesteś posłany. W  przededniu nowej kapłańskiej drogi , gratulując Ci zaszczytnego objęcia probostwa w parafii Maruszyna,  pragniemy Ci podziękować za Twoją obecność pośród nas, współpracę, życzliwość, modlitwę. Z serca życzymy Ci, aby Twoje życie nadal było cudownym darem Bożym dla całego Kościoła. Niech wspiera Cię Maryja, matka wszystkich kapłanów, błogosławiony Jan Paweł II i Twój święty patron. Niech Twoja praca przynosi obfite owoce. Swoją modlitwą  wypraszaj nam w Zawoi, oraz swoim parafianom w Maruszynie i całemu światu potrzebne łaski,  jednocz ludzi w jedną Chrystusową owczarnię. Życzymy Ci pogody ducha, wiele radości każdego dnia, niech uśmiech zawsze gości na Twej twarzy aby w dalszej kapłańskiej  pracy zawsze towarzyszyła Ci charyzma, entuzjazm, pogoda ducha, aby Matka Boża Anielska – także Ta nasza, zawojska otaczała Cię płaszczem nieustającej opieki, tego życzy Ci cała wspólnota parafialna.  Do życzeń dołączamy  modlitwę.

 Wspomnienia: