Prośba o wsparcie akcji – ŚW. MIKOŁAJ 2015

Zbliżają się święta, wyjątkowy czas pełen magii i ciepła.
Dzieci na całym świecie z niecierpliwością oczekują na dzień, w którym św. Mikołaj podaruje im prezenty.

Jako członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży działającego przy parafii św. Klemensa w Zawoi Centrum, jak co roku pragniemy zorganizować spotkanie dzieci ze Świętym Mikołajem, by spełnić chociaż namiastkę dziecięcych marzeń. Chcielibyśmy,
aby każde dziecko w tym dniu otrzymało chociaż skromny upominek od Mikołaja.
Z wieloletniej praktyki wyciągamy wnioski, iż dla tego uśmiechu dzieci, jaki widzimy w tym dniu warto jest się poświęcić i zaangażować w taką właśnie akcję.
Zorganizowanie jednak takiego spotkania wymaga dość sporego nakładu finansowego. Z roku na rok dzieci przybywa. W zeszłym roku udało nam się zrobić  kilkaset paczek – jest to naprawdę sporo. W większości nasza grupa jest młodzieżą uczącą się i nielicznie pracującą, dlatego sami nie jesteśmy w stanie sprostać temu zadaniu.

Zwracamy się zatem do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej akcji – Niedziela 22 listopad – ZBIÓRKA DO PUSZEK.  Będziemy bardzo wdzięczni za każdą okazaną pomoc – w postaci finansowej czy też rzeczowej. Dzięki Państwa pomocy możemy sprawić, aby dzieci wierzyły, że jest ktoś, kto o nich pamięta, ktoś komu zależy aby sprawić im przyjemność. Święta to w końcu czas podarunków i miłości. Wspólnie podarujmy dzieciom Serce na Gwiazdkę.

AKCJĘ MOŻNA WSPOMÓC PRZEKAZUJĄC  POMOC FINANSOWĄ PRZELEWEM NA KONTO PARAFII Z DOPISKIEM „AKCJA ŚW. MIKOŁAJ 2015”:

Parafia Zawoja Centrum
Nr 13879900010020020020002310001 Jordanów O/ Zawoja