W prostocie serca.

Znalezione obrazy dla zapytania prostota serca

Prostota Jezusowej miłości
 
Zaskakująca jest prostota cudu Jezusa. Żadnych skomplikowanych rytuałów, długich modłów. Jedynie pełne mocy słowo.

Jezus jako Pan stanął nad schorowaną kobietą i rozkazał gorączce, by ją opuściła. Podniósł ją z łoża cierpienia jak wielu innych uzdrowionych przez siebie ludzi, by mogła wrócić do świata. Jeśli szukamy Pana w naszym życiu, szukajmy Go, jak radzi biblijny mędrzec, w prostocie serca. On „pozwala się znaleźć tym, którzy nie wystawiają Go na próbę, objawia się tym, którzy w Niego nie wątpią” (Mdr 1, 2).
Stwórz we mnie, Boże, serce czyste i pokorne. Naucz mnie rozpoznawać Twoją wolę we wspaniałości i prostocie Twoich słów.

źródło komentarza do dzisiejszej ewangelii: katolik.pl

https://