Parafialna, plenerowa Droga Krzyżowa.

To już tradycja
 iż,  w sobotę poprzedzającą Niedzielę Palmową
odprawiamy w naszej parafii plenerową Drogę Krzyżową,
 po wieczornej Mszy św. ze świecami,
 trasą – tak jak w procesji Bożego Ciała,
rozważając Mękę Pańską w 14 stacjach Drogi Krzyżowej.
Dziękujemy Organizatorom, którzy  poprowadzili  nas poprzez wszystkie Stacje Drogi Krzyżowej w śpiewie i modlitwie,pięknie  rozważając słowa Modlitwy Pańskiej. Podziękowania należy skierować także w stronę Służb Porządkowych , które zapewniły  nam wszystkim bezpieczeństwo. Pozostaje mieć nadzieję, iż w przyszły roku jeszcze więcej parafian zechce z Krzyżem na ramionach, w modlitwie i refleksji przejść ulicami naszej parafii, manifestując także w ten sposób swoją wiarę.

Wspomnienie z zeszłego roku:

https://