Życzenia imieninowe dla Organisty P. Zbigniewa Marcaka

Drogi Solenizancie przyjmij życzenia od naszej wspólnoty parafialnej:

Wspólnota parafialna dziękuje Ci dzisiaj za to, że prowadzisz naszą modlitwę poprzez muzykę i śpiew, życzymy abyś umocniony Bożymi łaskami, Matczyną opieką i darami Ducha Świętego nadal to czynił – z oddaniem, pasją i satysfakcją. Niechaj los Ci sprzyja niosąc powodzenie, idź przez życie z uśmiechem i dobrocią w sercu, otoczony tylko dobrymi ludźmi, silny poczuciem bezpieczeństwa, zadowolenia i szczęścia. Abyś odnajdywał w bliskich Ci osobach – siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie-radość  istnienia, w kolorach, smakach i zapachach – wielkość natchnienia. Wszystko co było Twoim marzeniem, co jest, i co będzie w przyszłości, niech nie uleci z cichym westchnieniem, lecz niech się spełni w całości. By najpiękniejsze chwile w Twoim życiu trwały wiecznie.

Fotorelacja: życzenia imieninowe składane  na Mszy św, wieczornej, odprawianej w intencji Solenizanta:

 

Podopieczni z chóru parafialnego do życzeń imieninowych dołączają słowa wdzięczności za trud wkładany w prowadzenie naszej grupy parafialnej.