„Tylko Powiedz Wszystkim”

Trwa akcja #TylkoPowiedzWszystkim

Akcja #TylkoPowiedzWszystkim, to odpowiedź na ataki jakie w ostatnich dniach mają miejsce na Kościół i kapłanów. W akcje można włączyć się poprzez portale społecznościowe. Wystarczy oznaczyć tam księży, którzy są wierni Chrystusowi i zmieniają życie swoich parafian.

Pomysłodawcą inicjatyw jest Łukasz Czechyra, vloger kanału „Słucham Pana”.

– #TylkoPowiedzWszystkim o kapłanach, którzy są dobrzy, prawi, wierni Chrystusowi i swoje powołaniu, którzy zmieniają życie swoich parafii i swoich parafian. #TylkoPowiedzWszystkim – akcja, która pokaże, że jesteśmy z kapłanami, którzy właśnie zmienili nasze życie. Tylko powiedz wszystkim. Oznaczajcie kapłanów, których spotkaliście na drodze swojego życia, i którzy to kapłani wpłynęli na to życie, którzy byli dobrzy, wierni Chrystusowi, którzy żyli zgodnie z Ewangelią. Myślę, że to jest im dzisiaj bardzo potrzebne, aby czuli nasze wsparcie, abyśmy pokazali jak wielu jest tych kapłanów, bo ich jest więcej. #TylkoPowiedzWszystkim – powiedział Łukasz Czechyra.

Atak na Kościół w Polsce jest jednym z etapów ataku na wiarę katolicką na całym świecie. Jego scenariusz został opracowany wiele lat temu i jest systematycznie realizowany w kolejnych krajach. Jednym z przykładów są Stany Zjednoczone Ameryki.

źródło: radiomaryja.pl

https://